40 lat (1976-2016)  
 

zajęcia: poniedziałki - w godz. 15:00-20:00 

           środy - w godz. 15:00 - 20:00

Instruktor: Jerzy Sowa

do pobrania:

REGULAMIN KLUBU PIOSENKI

DEKLARACJA uczestnictwa w zajęciach

Jeśli zawsze marzyłeś by grać w zespole muzycznym a masz 8 lat i nie więcej niż 100. Jeśli masz "kota" na punkcie muzyki i śpiewania koniecznie przyjdź do nas.Oferujemy zajęcia zespołowe w pełnym składzie: WOKAL,GITARA,BAS,PERKUSJA,KLAWISZ- raz w tygodniu w wymiarze 1,5 godziny.

Poza tym tradycyjnie zapraszamy na zajęcia wokalne i instrumentalne.


KLUB PIOSENKI POWSTAŁ W PAŹDZIERNIKU 1997 ROKU

Klub Piosenki to rozśpiewana plejada dzieci i młodzieży, od 4 - latków po 18 - latków; zespoły wokalne "Kontrast" (2000-2003), "Trzech Budrysów"(od 2002) "Rezonans" (od 2004) i "Coover" (od 2006) oraz soliści to "wizytówki" klubu. Ich nieodmiennie wysoki poziom wokalny dostrzegany i nagradzany na festiwalach międzynarodowych,ogólnopolskich i regionalnych, Ponadto Klub Piosenki uświetnia swoimi występami okolicznościowe spotkania z mieszkańcami organizowane m.in z okazji Dnia Babci, Dnia Matki, Dni Zduńskiej Woli.

Pierwszym Instruktorem Klubu Piosenki był  Andrzej Woźniak, który wychował wielu wspaniałych wokalistów i zespoły. Jego wychowankowie odnosili i nadal odnoszą sukcesy na przeglądach międzynarodowych i ogólnopolskich. Niektórzy połączyli pasję z karierą zawodową w teatrach muzycznych.

Od 25 sierpnia 2014 r. zajęcia prowadzi Jerzy Sowa jr absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku dyrygentura chóralna i Uniwersytetu Zielonogórskiego o specjalizacji prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych. Osiągnięte przez Pana Jerzego wykształcenie poparte jest doświadczeniem muzycznym: Międzynarodowe Warsztaty artystyczne w Kohren-Sahlis, w Niemczech (prowadzenie międzynarodowej grupy muzycznej). Współpracował z zespołami muzycznymi w charakterze wokalisty, gitarzysty, gitarzysty basowego, aranżera, kompozytora oraz instruktora wokalnego.