KLUB PIOSENKI

KLUB PIOSENKI

zajęcia:  poniedziałek – w godz. 17:30 – 20:00

             środa  – w godz. 15:30 – 20:00

             czwartek – w godz. 18:30 – 20:00

Instruktor: Jerzy Sowa

do pobrania:

DEKLARACJA  uczestnictwa w zajęciach

REGULAMIN

Zespół młodzieżowy działający przy DK Lokator poszukuje ogarniętego trębacza lub puzonisty, ewentualnie może być saksofon 🙂 Jeśli lubisz słuchać muzyki około punkowej z lat ’80 i ’90 tych lub rockowej z domieszką ciężkiego gitarowego brudu a i reggae nie jest Ci obce – skontaktuj się z nami.”

Poza tym tradycyjnie zapraszamy na zajęcia wokalne i instrumentalne.

KLUB PIOSENKI POWSTAŁ W PAŹDZIERNIKU 1997 ROKU

Klub Piosenki to rozśpiewana plejada dzieci i młodzieży, od 4 – latków po 18 – latków; zespoły wokalne „Kontrast” (2000-2003), „Trzech Budrysów”(od 2002) „Rezonans” (od 2004) i „Coover” (od 2006) oraz soliści to „wizytówki” klubu. Ich nieodmiennie wysoki poziom wokalny dostrzegany i nagradzany na festiwalach międzynarodowych,ogólnopolskich i regionalnych, Ponadto Klub Piosenki uświetnia swoimi występami okolicznościowe spotkania z mieszkańcami organizowane m.in z okazji Dnia Babci, Dnia Matki, Dni Zduńskiej Woli.

Pierwszym Instruktorem Klubu Piosenki był  Andrzej Woźniak, który wychował wielu wspaniałych wokalistów i zespoły. Jego wychowankowie odnosili i nadal odnoszą sukcesy na przeglądach międzynarodowych i ogólnopolskich. Niektórzy połączyli pasję z karierą zawodową w teatrach muzycznych.

Od 25 sierpnia 2014 r. zajęcia prowadzi Jerzy Sowa jr absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku dyrygentura chóralna i Uniwersytetu Zielonogórskiego o specjalizacji prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych. Osiągnięte przez Pana Jerzego wykształcenie poparte jest doświadczeniem muzycznym: Międzynarodowe Warsztaty artystyczne w Kohren-Sahlis, w Niemczech (prowadzenie międzynarodowej grupy muzycznej). Współpracował z zespołami muzycznymi w charakterze wokalisty, gitarzysty, gitarzysty basowego, aranżera, kompozytora oraz instruktora wokalnego.

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

25 marca 2018

Share This