KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY BALKON I OGRÓDEK PRZYDOMOWY

 

Zduńska Wola nie przypadkiem ma opinię miasta pełnego zieleni. Także Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lokator” aktywnie angażuje się w upiększanie swoich terenów, tylko w zeszłym roku posadziliśmy dwa tysiące krzewów i piętnaście drzew. Ale piękno otoczenia jest także  przedmiotem zaangażowania licznych mieszkańców  marzących o własnym kawałku ogrodu – choćby na balkonie. Dlatego też Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lokator” ogłasza konkurs na Najładniejszy Balkon i Ogródek Przydomowy.

Zgłoszenie do konkursu jest bardzo proste, wystarczy przesłać 3-5 zdjęć swojego balkonu/ogródka na adres e-mail: dom.kultury@dklokator.pl. Zdjęcia powinny mieć format graficzny obsługiwany przez przeglądarki (np. JPEG). Wraz ze zdjęciami należy podać Imię i Nazwisko zgłaszającego oraz numer telefoniczny do kontaktu. Konkurs organizowany jest od 11 lipca do 31 sierpnia (wtedy czekamy na zdjęcia).

W ocenie konkursowej będą brane pod uwagę wrażenia estetyczne, kompozycja, aranżacja, różnorodność nasadzeń, stan i dekoracyjność ukwiecenia, utrzymanie pod względem porządkowym, oryginalność i dodatkowe elementy dekoracyjne. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenia nagród nastąpi w III kwartale b.r. na uroczystości w Domu Kultury „Lokator”. Zapraszamy!

prosimy o zapoznanie się z Regulaminem: Regulamin-Konkursu-na-BALKON

Share This