KLUB PIOSENKI

KLUB PIOSENKI

zajęcia:  poniedziałki, środy w godz. 15:00 – 20:00

Instruktor: Jerzy Sowa

 

do pobrania:

ZASADY I PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W D.K. LOKATOR

REGULAMIN

DEKLARACJA

ZGODA NA UDZIAŁ W ZAJĘCIACH COVID-19

Zespół młodzieżowy działający przy DK Lokator poszukuje ogarniętego trębacza lub puzonisty, ewentualnie może być saksofon 🙂 Jeśli lubisz słuchać muzyki około punkowej z lat ’80 i ’90 tych lub rockowej z domieszką ciężkiego gitarowego brudu a i reggae nie jest Ci obce – skontaktuj się z nami.”

Poza tym tradycyjnie zapraszamy na zajęcia wokalne i instrumentalne.

KLUB PIOSENKI POWSTAŁ W PAŹDZIERNIKU 1997 ROKU

Klub Piosenki to rozśpiewana plejada dzieci i młodzieży, od 4 – latków po 18 – latków; zespoły wokalne „Kontrast” (2000-2003), „Trzech Budrysów”(od 2002) „Rezonans” (od 2004) i „Coover” (od 2006) oraz soliści to „wizytówki” klubu. Ich nieodmiennie wysoki poziom wokalny dostrzegany i nagradzany na festiwalach międzynarodowych,ogólnopolskich i regionalnych, Ponadto Klub Piosenki uświetnia swoimi występami okolicznościowe spotkania z mieszkańcami organizowane m.in z okazji Dnia Babci, Dnia Matki, Dni Zduńskiej Woli.

Pierwszym Instruktorem Klubu Piosenki był  Andrzej Woźniak, który wychował wielu wspaniałych wokalistów i zespoły. Jego wychowankowie odnosili i nadal odnoszą sukcesy na przeglądach międzynarodowych i ogólnopolskich. Niektórzy połączyli pasję z karierą zawodową w teatrach muzycznych.

Od 25 sierpnia 2014 r. zajęcia prowadzi Jerzy Sowa jr absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku dyrygentura chóralna i Uniwersytetu Zielonogórskiego o specjalizacji prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych. Osiągnięte przez Pana Jerzego wykształcenie poparte jest doświadczeniem muzycznym: Międzynarodowe Warsztaty artystyczne w Kohren-Sahlis, w Niemczech (prowadzenie międzynarodowej grupy muzycznej). Współpracował z zespołami muzycznymi w charakterze wokalisty, gitarzysty, gitarzysty basowego, aranżera, kompozytora oraz instruktora wokalnego.

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

25 marca 2018

Share This