PILATES

zajęcia:  środa – 16:45

Zajęcia prowadzi : Marta Michalska   (dyplomowany instruktor fitness,pilates, jogi dla dzieci z elementami kinezjologii edukacyjnej)

do pobrania:

Zasady i procedury obowiązujące w D.K. LOKATOR

REGULAMIN

DEKLARACJA

ZGODA NA UDZIAŁ W ZAJĘCIACH COVID-19

 

1.jpg

Gimnastyka i elementy jogi. To zajęcia dla osób początkujących, które chcą rozpocząć lub rozwijać aktywność ruchową, ale niekoniecznie wyczynową.PILATES, może ćwiczyć większość z nas To jeden z najbardziej otwartych i przyjaznych treningów.Polecany jest bez względu na wiek, kondycję i możliwości ciała: od młodzieży po starsze osoby, kobiety i mężczyzn, sportowców i amatorów.PILATES to ćwiczenia przyjazne także osobom z niektórymi problemami zdrowotnymi. Jest między innymi zalecany tym, którzy cierpią na różne zwyrodnienia i wady kręgosłupa. Pilates pozwala wzmocnić mięśnie pleców i tym samym odciążyć kręgosłup.

PILATES dla zestresowanych, cierpiących na brak energii – pomaga wracać do zdrowia.Nie tylko koi duszę, zmniejsza napięcie, ale przede wszystkim bardzo stopniowo pomaga wracać do pełnej sprawności.

PILATES dla leniuchów i osób początkujących– jako niewymagająca dobrej kondycji i formy, zachęca do uprawiania sportu także tych, którzy ruszać się nie lubią. W ćwiczeniach można odnaleźć spokój i rekals, zapomnieć o problemach dnia codziennego. Po zajęciach nie czujemy się wyczerpani, a pełni energii.

PILATES dla dbających o sylwetkę – ten rodzaj ćwiczeń jest idealny dla osób, które chcą „wypracować” sobie silniejsze mięśnie brzucha i wyrzeźbić sylwetkę. W porównaniu z innymi treningami nie trzeba mieć dobrej kondycji i poczucia rytmu, by nadążyć za instruktorem.

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

25 marca 2018

Share This