JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK ANGIELSKI

Zajęcia: (dorośli)
Zajęcia z języka angielskiego zawieszone do odwołania. Szczegółowych informacji udzielamy w biurze Domu Kultury „Lokator”

Zajęcia prowadzi: Agnieszka Eliasik

do pobrania :

DEKLARACJA

REGULAMIN

 

 

 

KOŁO WĘDKARSKIE

KOŁO WĘDKARSKIE

Spotkania:  wtorek i piątek, godz. 16:00-18:00

Opiekun społeczny: Adam Buchowicz

skarbnik: Urszula  Szpendowska  tel: 602 393 031

Spotkania odbywają się przy ul. Getta Żydowskiego 27 (klatka pierwsza, piwnica)

Łączą pasję z wypoczynkiem doskonaląc przy tym umiejętności wędkarskie oraz cierpliwość i wytrwałość. Propagowanie piękna słodkowodnej fauny łączą z jej ochroną. Sportowe oblicze działalności to organizacja zawodów wędkarskich o tytuł „Wędkarza Roku” oraz udział w zawodach Grand Prix naszego powiatu.

 TERMIN IMPREZ SPORTOWYCH KOŁA PZW LOKATOR NA 2020 R.

          Zawody wędkarskie: INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA W KRAJU WSZYSTKIE SPOTKANIA I ZAWODY SĄ ODWOŁANE.

  • 1 marca – Otwarcie sezonu – Zbiornik St.Pstrokonie
  • 29 marca – Puchar Prezesa Koła – Zbiornik St.Pstrokonie
  • 19 kwietnia – Mistrzostwa Koła – zbiornik Kępina
  • 22 czerwca – Dzień Dziecka – Zbiornik Kępina
  • 16 sierpnia – Puchar Prezesa SM LOKATOR – Zbiornik Kępina
  • 6 września – Zawody o największą rybę – Zbiornik Kępina
  • 20 września – Zakończenie sezonu – Zbiornik St.Pstrokonie
  • Zarząd KOŁA LOKATOR zastrzega sobie prawo zmian w kalendarzu rozgrywanych zawodów w zależności od zaistniałych okoliczności.

W dniu 17 czerwca 2018 r. na zbiorniku Smardzew odbyły się „Mistrzostwa Okręgu” w kat. kobiet i junior. Mistrzynią Okręgu została Anna Kowalczyk. Mistrzyni weźmie udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Bydgoszczy. Trzymamy kciuki za naszą zawodniczkę.

 

W dniu 24 kwietnia 2015 roku Zbigniew Kowalczyk na zbiorniku Kępina złowił pięknego AMURA, który ważył 5,80 kg i mierzył aż 75 cm.

KLUB KOLEKCJONERA

KLUB KOLEKCJONERA

Spotkania w II niedzielę miesiąca podczas Giełdy Kolekcjonerskiej

w godz: 10:00-12:00 (oprócz maja, lipca i sierpnia)

Opiekun społeczny: Ryszard Ganfler

Klub Kolekcjonera jako sekcja Domu Kultury powstał w 1976r. Założycielem Klubu był Jerzy Kozłowski. Ówczesny Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Lokator” Jerzy Tymiński i Dyrektor Wiesław Płuciennik wiedzieli co robią. Klub działa w naszych strukturach nieprzerwanie do dziś. Przez kilkanaście lat był Oddziałem Polskiego Towarzystwa Archeologicznegi i Numizmatycznego. Klub wraz z Domem Kultury był wydawcą 20 książek i periodyków tematycznie związanych z kolekcjonerstwem. Za zasługi dla kolekcjonerstwa Jerzy Kozłowski w 2002r został uhonorowany Nagrodą Pierścienia – Hetmana Kolekcjonerów Polskich Jerzego Dunin Borkowskiego w Centrum Kolekcjonerstwa Polskiego w Krośniewicach. W październiku 2009r. Jerzy Kozłowski podczas Benefisu Przekazanie Pałeczki przekazał symbolicznie klucze od giełdy dla Kazimierza Skiby. Podczas uroczystości został mu nadany tytuł Hetmana Kolekcjonerów Zduńskowolskiech z wręczeniem karabeli hetmańskiej ze specjalnie grawerowanym napisem.