Piękno polskiej muzyki polega na tym, że jej wielkie przeboje nigdy się nie starzeją i nie nudzą. Oczywiście najwięcej piosenek powstaje zawsze z powodu miłości, dlatego wieczór pod tytułem „Miłość Ci wszystko wybaczy” musiał poruszyć nasze serca i przywołać wspomnienia.
Barbara Droździńska zauroczyła nas swoimi interpretacjami przedwojennych piosenek: swoją charyzmą, humorem i osobowością. Półtoragodzinny występ Artystki zwieńczony został wspólnym śpiewaniem, kilkoma bisami i nadzieją na kolejny recital, tym razem piosenek Anny German i Violetty Villas.
Koncert miał charakter spektaklu przygotowanego przez Autora i Reżysera Zbigniewa Pacurę, gdyż przywoływał nie tylko przedwojenne polskie „evergreeny”, ale wprowadzał nas także w klimat międzywojennych miłości, romansów i samej epoki.
Dziękujemy naszej publiczności za cudowny wieczór, interakcję z wykonawczynią i wspólna zabawę. Jest już o nas głośno, bo kto stanie na naszej scenie opowiada potem w Polsce znajomym artystom, że nie ma lepszej publiczności i klimatu, niż w „Lokatorze”. Trudno nam się z tym nie zgodzić!
Share This