Kochani! mamy nadzieję, że pamiętacie jeszcze nasze zajęcia z Papieroplastyki. W każdą środę tworzyliśmy wspólnie różnorodne formy. Robiliście to wspaniale i osiągaliście coraz większe umiejętności.Nie możemy pozwolić aby ten trudny czas koronawirusa miał zaprzepaścić to wszystko, co osiągnęliście. W ramach zajęć proponujemy Wam zabawę quillingiem, która z pewnością przyniesie ogromną satysfakcję. Wasza kreatywność pozwoli  na wykonanie wspaniałego prezentu z okazji zbliżającego się Dnia Matki.  Aby ułatwić Wam pracę zamieściłam szczegółowe instrukcje – fotki.  Postępujcie krok po kroku a poprowadzą Was do osiągnięcia celu.

Oprócz MISIA  możecie w ten sam sposób zrobić PLASTUSIA z bajki „Plastusiowy pamiętnik”

„Jest maleńkim ludzikiem z plasteliny – całym pomarańczowym, nosi małe, zielone, plastelinowe slipy. Ulepiła go Tosia, mała dziewczynka uczęszczająca do pierwszej klasy. Plastuś ma duże pomarańczowe uszy i mały nosek przypominający kartofelek, mieszka w Tosinym  piórniku wraz ze swoimi sąsiadami: Ołówkiem, Gumką Myszką, Stalówkami, Piórem, Scyzorykiem, Linijką i Kredkami.”   (Cytat: Wikipedia)

Zapytajcie rodziców lub dziadków, ONI z pewnością doskonale Go pamiętają. Miłej Zabawy!  Do zobaczenia wkrótce.  Nie zapomnijcie przysłać nam fotek na e-mail: dom.kultury@dklokator.pl 

Zamieścimy je na stronie.

 

 

 

 

Share This